Nabídka

Kid dětský stůl zelený


Cena 893 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Barva

Pamatovat
  Ihned k dispozici
  Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny
  Popis výrobku

  Číslo výrobku: A258769

  Smoby Kid dětský stůl zelený

  Tento robustní, vysoce kvalitní designový stůl pro děti od firmy Smoby přináší barvu do dětského pokoje,na zahradu nebo balkonu!
  Díky speciální výrobní technologii jsou nohy stolu obzvláště stabilní, ke stolu se pohodlně usadí čtyři děti, mohou u něho tvořit, malovat si nebo uspořádat piknik. Díky plastům odolným proti UV záření je dětský sůl obzvláště odolný proti povětrnostním vlivům a vyblednutí, a proto je stejně tak vhodný i pro použití na zahradě, v interiéru. Stůl Smoby Kid může být dokonale doplněn o další výrobek z produktové řady Kid.

  Podrobnosti:
  • Rozměry: 76 x 52 x 45 cm
  • Ideální na doma i venku:
  • Stabilní nohy
  • Materiál: Plast z UV odolného materiálu
  • Věk: od 18 měsíců  O Smoby:
  Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!
  Video k výrobku
  Nahoru